Baby Teddy Blue επιτραπέζιο φωτιστικό (41571T)
39,90 €
Baby Teddy Blue επιτραπέζιο φωτιστικό
Το επιτραπέζιο φωτιστικό Baby Teddy Blue μετατρέπει την καθημερινή ρουτίνα σε ζεστές στιγμές γεμάτες φαντασία και χαρά προσφέροντας το ιδανικό φως για διάβασμα ή παιχνίδι
• Προστασία ματιών: Διαθέτει ειδικό διαθλατή που προστατεύει τα μάτια των παιδιών προσφέροντας άνετο και ασφαλές φως
• Απόλυτη ασφάλεια: Λειτουργεί με μετασχηματιστή χαμηλής τάσης και λαμπτήρα LED εξασφαλίζοντας ασφαλή χρήση και χαμηλή κατανάλωση
• Σχεδιασμός διπλού τοιχώματος: Ανθεκτική και καλαίσθητη κατασκευή που ομορφαίνει το παιδικό δωμάτιο
• Πολυμορφική χρήση: Ιδανικό για συμπληρωματικό φωτισμό στο κομοδίνο ή για διάβασμα στο γραφείο
• Ευρωπαϊκή ποιότητα: Mε υψηλά πρότυπα ασφαλείας και συμπληρώνει τα υπόλοιπα φωτιστικά της συλλογής
Έτοιμο για χρήση – περιλαμβάνει λαμπτήρα και μετασχηματιστή
Δωρεάν μεταφορικά για παραλαβή από BOXNOW locker της επιλογής σας.
Το προϊόν σας ετοιμάζεται και αποστέλλεται εντός 24 ωρών.
Πλήρης κρυπτογράφηση SSL για απόλυτα ασφαλείς αγορές.
Baby Teddy blue επιτραπέζιο φωτιστικό
Τα αρκουδάκια του Baby Teddy παίζουν και ξεκουράζονται σε απαλά σύννεφα, συνοδεύοντας τις ήσυχες στιγμές των μικρών στο σπίτι. Αυτό το επιτραπέζιο φωτιστικό προσφέρει ζεστό, άνετο φως, ιδανικό για να διαβάζετε ιστορίες πριν τον ύπνο, να ονειρεύεστε ή να απολαμβάνετε το παιχνίδι. Κάθε αρκουδάκι, με τη δική του γοητεία και προσωπικότητα, μετατρέπει την καθημερινή ρουτίνα σε ζεστές στιγμές γεμάτες φαντασία και χαρά, κάνοντας κάθε γωνιά ξεχωριστή. Το Baby Teddy Blue επιτραπέζιο φωτιστικό διαθέτει διαθλατή φωτός που προστατεύει τα μάτια των παιδιών, προσφέροντας άνετο και ασφαλές φως. Λειτουργεί με μετασχηματιστή χαμηλής τάσης και λαμπτήρα LED, ώστε να είναι απόλυτα ασφαλές στη χρήση του, ενώ παράλληλα εξασφαλίζει χαμηλή κατανάλωση και αντοχή στον χρόνο. Ανθεκτικό και καλαίσθητο, το Baby Teddy Blue επιτραπέζιο φωτιστικό έχει διπλό τοίχωμα, συμπληρώνει την υπόλοιπη συλλογή και αποτελεί εξαιρετική επιλογή για γονείς που θέλουν έναν χώρο γεμάτο φως, χρώμα, ασφάλεια και έμπνευση. Ιδανικό για συμπληρωματικό φωτισμό στο κομοδίνο ή για διάβασμα στο γραφείο. Το Baby Teddy Blue επιτραπέζιο φωτιστικό είναι απολύτου ασφαλείας και είναι κατασκευασμένο στην Ευρώπη.
| Βάρος | 0,514 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις συσκευασίας | 16 × 16 × 22 cm |
| Διαστάσεις προϊόντος | 29 x 13,5 x 13,5 |
| Τυπος προϊοντος | Φωτιστικό επιτραπέζιο |
| Σειρα | Baby Teddy |
| Φυλο | Αγόρι |
| Χρώματα | Μπλε |
| Θέμα | Ζωάκια |
| Υλικο κατασκευης | ABS + Πυρίμαχο πολυπροπυλένιο |
| Διαχυτής φωτός | ΝΑΙ – περιλαμβάνεται |
| Λειτουργία | Με μετασχηματιστή 12V (περιλαμβάνεται) |
| Ντουι τυπος | G4 |
| Τυπος Λαμπτηρα | G4 LED – περιλαμβάνεται |
| Kelvin | 2500 – 3000K |
| Watt | 6 Watt |
• Υλικό: πολυπροπυλένιο
• Τροφοδοσία: Με μετασχηματιστή 12V - συμπεριλαμβάνεται
• Λειτουργία με λαμπτήρα LED G4 - συμπεριλαμβάνεται
• Διακόπτης on/off επάνω στο καλώδιο
• Ενεργειακή κλάση: A ++
• Κατεβάστε τον τεχνικό οδηγό από εδώ
• Επιτραπέζιο φωτιστικό κομοδίνου κατάλληλο για συμπληρωματικό φωτισμό
• Φωσφορίζει στο σκοτάδι
• Διπλού τοιχώματος από διάφανο πολυπροπυλένιο αντοχής
• Διαθέτει διαθλατή φωτός για προστασία των ματιών
• Ανεξίτηλη εκτύπωση χρωμάτων στα τοιχώματα
• Διάφανα σημεία στήριξης για αποφυγή σκιών στο δωμάτιο
• Κατασκευασμένο εξ ολοκλήρου στην Ευρώπη με πιστοποιητικά υψίστης ασφαλείας
• Διακόπτης on / off επάνω στο καλώδιο
• Ιδανικό για χρήση σε γραφείο ή κομοδίνο
• Κατάλληλο και για διάβασμα
Φωσφορίζουν στο σκοτάδι, γεμίζουν το δωμάτιο μαγεία!
Ανακαλύψτε τα μοναδικά παιδικά φωτιστικά ango, σχεδιασμένα με αγάπη και φαντασία για να μεταμορφώνουν το παιδικό δωμάτιο σε έναν μαγικό κόσμο!
Χάρη στη φωσφορίζουσα τεχνοτροπία τους, τα φωτιστικά ango απορροφούν φυσικό φως κατά τη διάρκεια της ημέρας και το απελευθερώνουν απαλά τη νύχτα. Όταν σβήσουν τα φώτα, το φωτιστικό λάμπει διακριτικά στο σκοτάδι για περίπου 30 λεπτά, συνοδεύοντας το παιδί γλυκά στον ύπνο του.
Η διάρκεια φωσφορισμού έχει ρυθμιστεί ιδανικά ώστε να μην προκαλεί ενόχληση, ανταποκρινόμενη σε σχόλια γονέων που ζητούσαν μια πιο σύντομη και ήπια λάμψη.
3- ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ
Οι παραγγελίες μεγάλου όγκου, αποστέλλονται με μεταφορική εταιρεία.
Barcode Προϊόντος: 8420406002170
Κωδικός προϊόντος: 41571T Κατηγορίες: Κομοδίνου, Baby Teddy, Παιδικά φωτιστικά Ετικέτες: επιτραπέζιο φωτιστικό, παιδικά φωτιστικα, φωσφορίζουν στο σκοτάδι

