Kawaii Pink επιτραπέζιο φωτιστικό (41761S)
39,90 €
Kawaii Pink επιτραπέζιο φωτιστικό
Το επιτραπέζιο φωτιστικό Kawaii Pink μεταμορφώνει κάθε γωνιά σε έναν χώρο γεμάτο παρέα και διασκέδαση προσφέροντας το ιδανικό φως για παιχνίδι ή διάβασμα
• Προστασία ματιών: Διαθέτει ειδικό διαθλατή που προσφέρει άνετο και ασφαλές φως για τα παιδιά
• Απόλυτη ασφάλεια: Λειτουργεί με μετασχηματιστή χαμηλής τάσης και λαμπτήρα LED εξασφαλίζοντας ασφαλή χρήση και χαμηλή κατανάλωση
• Σχεδιασμός διπλού τοιχώματος: Ανθεκτική και καλαίσθητη κατασκευή που συμπληρώνει ιδανικά τη διακόσμηση του δωματίου
• Πολυμορφική χρήση: Ιδανικό για συμπληρωματικό φωτισμό στο κομοδίνο ή για το γραφείο
• Ευρωπαϊκή κατασκευή: Έχει υψηλά πρότυπα ασφαλείας, αντοχή στον χρόνο και συμπληρώνει τα υπόλοιπα φωτιστικά της συλλογής.
Έτοιμο για χρήση – περιλαμβάνει λαμπτήρα και μετασχηματιστή
Διαθέσιμο άμεσα
Δωρεάν μεταφορικά για παραλαβή από BOXNOW locker της επιλογής σας.
Το προϊόν σας ετοιμάζεται και αποστέλλεται εντός 24 ωρών.
Πλήρης κρυπτογράφηση SSL για απόλυτα ασφαλείς αγορές.
Kawaii Pink επιτραπέζιο φωτιστικό
Ένα περίεργο πουλάκι, ένα λαγουδάκι που χοροπηδάει, ένα νυσταγμένο πάντα και ένα άτακτο γατάκι ομορφαίνουν τη ρουτίνα των μικρών στο σπίτι. Το επιτραπέζιο φωτιστικό Kawaii προσφέρει ένα ζεστό, απαλό φως, ιδανικό για συνοδευτικά παιχνίδια, διάβασμα ή ώρα για ύπνο. Με το χαρούμενο και γοητευτικό του σχέδιο, μετατρέπει κάθε γωνιά σε ένα μέρος γεμάτο παρέα και διασκέδαση.
| Βάρος | 0,514 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις συσκευασίας | 16 × 16 × 22 cm |
| Διαστάσεις προϊόντος | 29 x 13,5 x 13,5 |
| Τυπος προϊοντος | Φωτιστικό επιτραπέζιο |
| Σειρα | Kawaii Pink |
| Φυλο | Κορίτσι |
| Χρώματα | Ροζ |
| Θέμα | Ζωάκια |
| Υλικο κατασκευης | ABS + Πυρίμαχο πολυπροπυλένιο |
| Διαχυτής φωτός | ΝΑΙ – περιλαμβάνεται |
| Λειτουργία | Με μετασχηματιστή 12V (περιλαμβάνεται) |
| Ντουι τυπος | G4 |
| Τυπος Λαμπτηρα | G4 LED – περιλαμβάνεται |
| Kelvin | 2500 – 3000K |
| Watt | 6 Watt |
• Υλικό: πολυπροπυλένιο
• Τροφοδοσία: Με μετασχηματιστή 12V - συμπεριλαμβάνεται
• Λειτουργία με λαμπτήρα LED G4 - συμπεριλαμβάνεται
• Διακόπτης on/off επάνω στο καλώδιο
• Ενεργειακή κλάση: A ++
• Κατεβάστε τον τεχνικό οδηγό από εδώ
• Επιτραπέζιο φωτιστικό κομοδίνου κατάλληλο για συμπληρωματικό φωτισμό
• Φωσφορίζει στο σκοτάδι
• Διπλού τοιχώματος από διάφανο πολυπροπυλένιο αντοχής
• Διαθέτει διαθλατή φωτός για προστασία των ματιών
• Ανεξίτηλη εκτύπωση χρωμάτων στα τοιχώματα
• Διάφανα σημεία στήριξης για αποφυγή σκιών στο δωμάτιο
• Κατασκευασμένο εξ ολοκλήρου στην Ευρώπη με πιστοποιητικά υψίστης ασφαλείας
• Διακόπτης on / off επάνω στο καλώδιο
• Ιδανικό για χρήση σε γραφείο ή κομοδίνο
• Κατάλληλο και για διάβασμα
Φωσφορίζουν στο σκοτάδι, γεμίζουν το δωμάτιο μαγεία!
Ανακαλύψτε τα μοναδικά παιδικά φωτιστικά ango, σχεδιασμένα με αγάπη και φαντασία για να μεταμορφώνουν το παιδικό δωμάτιο σε έναν μαγικό κόσμο!
Χάρη στη φωσφορίζουσα τεχνοτροπία τους, τα φωτιστικά ango απορροφούν φυσικό φως κατά τη διάρκεια της ημέρας και το απελευθερώνουν απαλά τη νύχτα. Όταν σβήσουν τα φώτα, το φωτιστικό λάμπει διακριτικά στο σκοτάδι για περίπου 30 λεπτά, συνοδεύοντας το παιδί γλυκά στον ύπνο του.
Η διάρκεια φωσφορισμού έχει ρυθμιστεί ιδανικά ώστε να μην προκαλεί ενόχληση, ανταποκρινόμενη σε σχόλια γονέων που ζητούσαν μια πιο σύντομη και ήπια λάμψη.
3- ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ
Οι παραγγελίες μεγάλου όγκου, αποστέλλονται με μεταφορική εταιρεία.
Barcode Προϊόντος: 8420406002200
Κωδικός προϊόντος: 41761S Κατηγορίες: Κομοδίνου, Kawaii, Παιδικά φωτιστικά Ετικέτες: επιτραπέζιο φωτιστικό, παιδικά φωτιστικα

